تبلیغات
سبیل موزیک - پیش بینی رفتار ترامپ از زبان همسر سابقش: او به کاخ سفید نمی رود

پیش بینی رفتار ترامپ از زبان همسر سابقش: او به کاخ سفید نمی رود

پنجشنبه 27 آبان 1395 11:59 ب.ظ

 

هفت صبح | پیش بینی رفتار ترامپ از زبان همسر سابقش: او به کاخ سفید نمی رود

 • هفت صبح | پیش بینی رفتار ترامپ از زبان همسر سابقش: او به کاخ سفید نمی رود

  در حالی که این روزها همه مردم به ویژه آمریکایی ها درباره چهار سالی که قرار است دونالد ترامپ در کاخ سفید بگذراند نظر می دهند، ایوانا ترامپ، که همسر اول ترامپ بوده و تجارب زیادی از زندگی با او دارد، حرف های جالبی درباره او زده است.
  ایوانا در مصاحبه با New york Post پیش بینی کرده که ترامپ با هواپیمای شخصی خودش مسافرت کند. او گفته ترامپ در هواپیمای خودش احساس راحتی بیشتری می کند و فکر نمی کند که با هواپیمای اختصاصی کاخ سفید این طرف و آن طرف برود. بوئینگ ۷۵۷ دونالد ترامپ ۱۰۰ میلیون دلار قیمت دارد.

  ایوانا همچنین گفته فکر نمی کند ترامپ پنت هاوس خود در نیویورک سینی را رها و به کاخ سفید نقل مکان کند؛ ساختمانی با ستون های مرمر، لوسترهای کریستال، پرتره های بزرگ از افسانه های یونان، مجسمه کودک معصوم و فواره داخل ساختمان. او در حالی که می خندید گفت “بیاید صادق باشیم من فکر می کنم برج ترامپ و خانه من در نیویورک بسیار بهتر از کاخ سفید باشد. برای همین او هرگز آپارتمانش در برج ترامپ را رها نمی کند تا به کاخ سفید برود”.

  ایوانا به شوخی درباره ملانیا ترامپ گفته “هرگز به او حسودی نمی کنم چون او باید از این به بعد شروع به بسته بندی لباس ها کند”.

  و در آخر اینکه ترامپ مثل مارگارت تاچر بیشتر از سه ساعت در شبانه روز نمی خوابد و به کار کردن تا دیروقت علاقه زیادی دارد


برچسب ها: پیش ، بینی ، رفتار ، ترامپ ، از ، زبان ، همسر ،