تبلیغات
سبیل موزیک - ثبت درخواست تجدیدنظر در رأی سعید مرتضوی/ عنوان «اختلاس» مغفول ماند

ثبت درخواست تجدیدنظر در رأی سعید مرتضوی/ عنوان «اختلاس» مغفول ماند

چهارشنبه 3 آذر 1395 03:49 ب.ظ

 

ثبت درخواست تجدیدنظر در رأی سعید مرتضوی/ عنوان «اختلاس» مغفول ماند : مجله پزشکی

 • ثبت درخواست تجدیدنظر در رأی سعید مرتضوی/ عنوان «اختلاس» مغفول ماند : مجله پزشکی
  ************************************************************

  سلامت نیوز:وکیل مدافع جمعی از شکات سازمان تامین اجتماعی از ارائه درخواست تجدیدنظرخواهی به دادگاه پیرامون رای صادره برای سعید مرتضوی خبر داد.

  به گزارش سلامت نیوز، مهر نوشت:مصطفی ترک همدانی در خصوص آخرین وضعیت پرونده سعید مرتضوی در بخش سازمان تامین اجتماعی گفت: با توجه به مهلت قانونی تعیین شده، درخواست تجدیدنظرخواهی به رای دادگاه مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی انجام و تقدیم دادگاه شد.

  وی در خصوص علت اعتراض به رای صادره گفت: محور اصلی درخواست تجدیدنظر خواهی در رای صادره، مغفول ماندن عنصر مجرمانه اختلاس بود چرا که معتقدیم این عنوان از سوی مدیر پیشین سازمان تامین اجتماعی صورت گرفته است.

  همدانی افزود: با توجه به چینش و دسته بندی اعمال مدیر سابق در رای صادره، امید زیادی در نقض و یا اصلاح دادنامه وجود دارد.

  سازمان تامین اجتماعی هم به رای اعتراض کرد

  این وکیل دادگستری همچنین از ارائه درخواست تجدید نظر به رای صادره از سوی سازمان تامین اجتماعی خبر داد و افزود: وکلای سازمان تامین اجتماعی نیز در مهلت قانونی به رای صادره اعتراض و درخواست تجدید نظرخواهی به حکم را به دادگاه تقدیم کردند.

  شکایت‌های کارگران و سازمان تامین اجتماعی، آقایان پالیزدار و پیمان حاج محمود عطار و همچنین نماینده پیشین کرج و همسر این نماینده که قاضی است در پرونده سعید مرتضوی دیده می شود که دادگاه در رابطه با بخش اول و در خصوص رسیدگی به اتهامات تصرف غیرقانونی و اهمال در انجام وظیفه، متهم را به تحمل ۷۰ و ۶۵ ضربه شلاق محکوم کرد. مرتضوی همچنین در بخش دوم تبرئه و در رابطه با شکایت سوم محکوم شد.

  Source link


برچسب ها: ثبت ، درخواست ، تجدیدنظر ، در ، رأی ، سعید ، مرتضوی/ ،