تبلیغات
سبیل موزیک - چگونه به انتخاب ورایزون FIOS بسته بندی

چگونه به انتخاب ورایزون FIOS بسته بندی

جمعه 8 بهمن 1395 10:49 ق.ظ

 

چگونه به انتخاب ورایزون FIOS بسته بندی

 • چگونه به انتخاب ورایزون FIOS بسته بندی

  انتخاب یک بسته ورایزون FIOS که مناسب نیازهای شما است به آسانی به عنوان آن را بر روی سطح می رسد نیست. اولین قدم برای انتخاب بسته ورایزون FIOS برای شما مناسب است برای انجام یک ارزیابی نیاز اساسی (بازدید کنندگان) و مشخص است که از چهار هسته ای خدمات شما ممکن است استفاده کنید و تا چه حد؟ آن چهار هسته ای خدمات عبارتند از: پهنای باند، کابل های دیجیتال، تلفن خانه، و بی سیم خدمات / تلفن همراه. مراقب باشید به سقوط به دام فرض کنید که چرا شما در حال حاضر تلفن خانه و / یا حامل های بی سیم که شما لازم نیست که به در نظر گرفتن ارائه FIOS در همان شاخه به عنوان شما می توانید همان تعداد خود را نگه دارید و احتمالا صرفه جویی در پول در دارند همان زمان.

  بنابراین، اجازه دهید بگویم که شما تصمیم به استفاده از هر ترکیبی از خدمات زیر است:

  • پهنای باند – به راحتی بزرگترین نقطه فروش از به FiOS فن آوری فیبر نوری زمینه که مورد نیاز است برای هر چیز دیگری. که می شود گفت، تنها سوال واقعی این است که باید در رابطه با باند پهن پاسخ داده شود این است که چگونه سریع شما واقعا نیاز به رفتن؟ پخش فیلم زندگی می کنند حدود ۲-۳ مگابیت در ثانیه طول می کشد و این است که به احتمال زیاد افزایش در طول زمان به عنوان استاندارد کیفیت بالاتر از هنجار انتظار تبدیل، بازی آنلاین می توانید به این که زیاد یا حتی بیشتر و نیز به احتمال زیاد به افزایش به عنوان بازی های پیچیده تر، ویدیو چت می توانید ۱mbps از پهنای باند را مصرف در اطراف، در حال دیدن سایت و ایمیل مصرف مقادیر ناچیز از پهنای باند (کمتر از ۱Mbps معمولا) و به اشتراک گذاری فایل تمام است که شما از نظر پهنای باند دارند مصرف می کند. اساسا نیازهای شما را با اضافه کردن تمام موارد بالا که شما می خواهید در همان زمان انجام و اضافه کردن یک سربار کمی برای رشد آینده و اتاق تکان دادن تعیین می شود.
  • کابل دیجیتال – هنگامی که آن را به کابل دیجیتال می آید در ۲ نگرانی وجود دارد: DVR و کانال. به DVR است مستقیم به جلو، و تقریبا هر کس می تواند از آن مگر اینکه خطوط برنامه خود را کاملا با نشان می دهد شما می خواهید به تماشای استفاده کنید. هنگامی که آن را به کانال می آید، شما بهترین خاموش نوشتن یک لیست از کانال های که شما می خواهید و سپس یک لیست دوم از کانال های اضافی است که می تواند به خوبی و یا که شما ممکن است علاقه مند می شود. به عنوان مثال، اجازه دهید بگویم که شما دارای فرزند و مانند ورزش تماشای؛ شما در کانال دیزنی و نیک و همچنین به عنوان کانال ESPN مناسب (بازدید کنندگان) که در آن ورزش خود را به احتمال زیاد نشان داده شود نیاز دارند. در حال حاضر سه لایه از کابل های دیجیتال ارائه شده از طریق ورایزون FIOS وجود دارد: نخست HD، افراطی HD، و Ultimate HD. هر لایه اضافه می کند کانال های بیشتری را (در HD) و شما می توانید کانال های اضافی جداجدا سفارش داده شده اضافه کنید. اگر شما یک انتخاب برای ارتقاء بین یک بسته بندی و بعدی و یا خرید کانال های جداجدا سفارش داده شده، این کار را و ببینید که راه را حس می کند بیشتر است. مقایسه کانال های موجود در هر بسته (که اغلب تغییر) به نیازها و خواسته خود را.
  • تلفن خانه – تلفن منزل یک ایده عالی حتی در روز و سن که در آن تلفن همراه در حال مصرف بیش است. ورایزون FIOS است معاملات بزرگ برای نرخ های بین المللی خود را با فضای مجاز: نامحدود صوت خبرنگاری دیجیتال. اگر شما در حال ساخت مقدار مناسبی از تماس های راه دور، به ویژه بین المللی، پس از آن صدای دیجیتال فضای مجاز: نامحدود یک معامله بزرگ است.
  • بی سیم خدمات / همراه – دور شدن از طریق سرویس نمایش بی سیم: ورایزون FIOS طور معمول نیاز به گرفتن رنگ خانه خدمات تلفن: به عنوان. که می شود گفت، تخفیف های ارائه شده توسط سرویس های بی سیم معمولا تنها حس اگر می خواهید به استفاده از تلفن خانه و / یا استفاده از طرح های بی سیم خود را هوشمندانه در رابطه با طرح تلفن خانه خود را.

  هنگامی که شما تعیین کرده اید سرعت چقدر شما نیاز دارید، که بسته کانال شما نیاز دارید، و آنچه تلفنی خود را / نیازهای بی سیم می باشد، شما باید قادر به انجام یک سیب را به مقایسه سیب و تعیین اینکه آیا یک کانال جداجدا سفارش داده و یا بسته های بی سیم در حال رفتن به یک معامله خوب است.

  منبع

  مشخصات

  • منبع: پویان مدیر

برچسب ها: چگونه ، به ، انتخاب ، ورایزون ، FIOS ، بسته ، بندی ،