تبلیغات
سبیل موزیک - کاهش امید به زندگی در ایالات متحده، برای اولین بار

کاهش امید به زندگی در ایالات متحده، برای اولین بار

یکشنبه 10 بهمن 1395 01:28 ق.ظ

 

کاهش امید به زندگی در ایالات متحده، برای اولین بار

 • کاهش امید به زندگی در ایالات متحده، برای اولین بار

  با توجه به گزارش ۸ دسامبر ۲۰۱۶ مرکز ملی سلامت ؛ امید به زندگی برای آمریکایی ها کاهش یافته است. اولین بار است این موضوع اتفاق افتاده است. براساس گزارشات واشنگتن پست، در دو دهه گذشته این امر ناشی از افزایش میزان مرگ و میر از ۸ مورد به ۱۰ مورد است.

  علت اصلی این مرگ و میرها، بیماری های قلبی، سکته مغزی، دیابت، مصرف بیش از حد مواد مخدر و حوادث بوده است. امید به زندگی در ایالات متحده از هفتاد و هشت و نه دهم درصد، در سال ۲۰۱۴ به هفتاد و هشت و هشت دهم درصد، در سال ۲۰۱۵ کاهش یافته است. آخرین کاهش در سال ۱۹۹۳ بین هفتاد و پنج و چهار دهم درصد تا هفتاد و پنج و شش دهم درصد بوده است.

  افراد سی سال به بالا آمریکایی، به اندازه کافی ورزش نمی کنند. میزان مرگ و میر از سال ۱۹۹۹ به میزان ۷۲ درصد افزایش یافته است. در سال ۲۰۱۵ بیش از دو و هفت  دهم میلیون نفر در آمریکا از دنیا رفتند که حدود ۴۵ درصد از این مرگ ها به علت بیماری های قلبی یا سرطان بوده است.

  یک نویسنده اپیدمیولوژیست می گوید: این غیر طبیعی است و ما واقعاً نمی دانیم چه اتفاقی می افتد، ولی بسیاری از علل اصلی مرگ و میر، افزایش یافته است. برخی کارشناسان می گویند این یافته ها نگران کننده است. در گزارشات این افزایش ها نشان می دهد که موارد متعددی از مرگ، برای تمام سنین اتفاق افتاده است.

  دیوید ویر مدیر پژوهش بهداشت مؤسسه بازنشستگی تحقیقات اجتماعی  به این موضوع  اشاره می کند که در طول پنج سال گذشته میزان مرگ و میر نسبت به چهار دهه گذشته کمی بهبود یافته است. با این حال کارشناسان تفسیرهای متفاوتی ارائه می دهند. آنها می گویند ممکن است این نتایج سال های بعد تغییر کند و حتی نتایج نقض یا معکوس شود.

  منبع: دکتر سلام

  ارسال شده در ۹ بهمن ۱۳۹۵ توسط خانم پاشایی با موضوع روانشناسی

  منبع

برچسب ها: کاهش ، امید ، به ، زندگی ، در ، ایالات ، متحده ،